O projektu

Tyto stránky jsou prezentací výukových interaktivních her pro základní školy. Hry můžete použít ve výuce jak na klasických PC, noteboocích a tabletech, tak na interaktivních tabulích. Hry můžete vkládat i do svých výukových prezentací (DUM). Vyzkoušejte ve své výuce volně přístupné demoverze a budou-li se vám líbit zkuste PLNOU AKTIVACI. Plná aktivace vám umožní používat plné verze interaktivních her nejen ve webovém prohlížeči, ale i jejich stáhnutí a použití ve svých výukových materiálech.

Nyní 88 cvičení pro vaší výuku…

K vaší výuce jsou zde připraveny ODKAZY NA ZDROJE pro vaše výukové prezentace (obrázky a zvuky), které jsou dostupné na internetu pod svobodnou licencí. Vyhledávat obrázky a zvuky můžete přímo z našich stránek.

K začlenění interaktivních her do vaší výuky jsou zde i krátké návody.

Vše je samozřejmě v českém jazyce.

 

6 komentářů u „O projektu

 1. Petra Reimannová

  Návod ke hře “Šibenice” obsahuje 7 pravopisných chyb (většinou interpunkce v souvětí), což je pro školní aplikaci, dle mého názoru, minimálně nevhodné. Sežeňte si jazykového korektora!
  S pozdravem a přáním bezchybných textů
  Mgr. Petra Reimannová

  1. adminkedar Autor příspěvku

   Dobrý den, máte pravdu…toto je hra staršího data a samozřejmě text upravíme. Děkujeme za výtku.

 2. Kateřina

  Dobrý den,
  máme od školy nakoupené I-PADY a hry na nich nelze spustit. Jak je to možné?
  Děkuji za odpověď.

 3. blanka

  Hry jsou super rozvijeji schopnost vlastni organizace prace rozhodovani pohotovost sluchovou percepci vizualni diferenciaci pravolevou orientaci gramatiku matematicke dovednosti jazyky a pokud si to nezkazim ja sama tak tleskam…..vyborne pro napravy jak ve skole tak v poradnach….i pro vyuziti volneho casu…..vyborne diky

 4. blankachomutov

  průběžně zpětná vazba…testujeme v nápravách v PPP programy pro MŠ. Děti jsou nadšené, úkoly jsou srozumitelné, odpovídají věku dětí. Máme přání…..ještě víc. Blanka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *