Návody

Jak jednoduše zkrátit zvuk?

Našli jsme si zvukový soubor (určitě pomocí vyhledávání na těchto stránkách…), ale je moc dlouhý. Nepotřebujeme mňoukání kočičky poslouchat dvě minuty, stačí nám 10 vteřin. Jak ho jednoduše zkrátíme?
(Pokračování textu…)

Posted in návody | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak jednoduše zkrátit zvuk?

Jak najít zvuk a co pak s ním?

Dneska si ukážeme jak najít a stáhnout zvuk, který potřebujeme pro naší prezentaci, DUM nebo lechtivé přání k narozeninám.

Začneme samozřejmě zadáním anglického názvu zvuku do vyhledávacího pole…v našem případě hledáme mňouknutí kočky, takže zadáme cat (nebo lépe cats meow) a zvolíme stránky, kde chceme zvuk hledat. Otevře se nám nové okno na příslušné stránce se zvuky, které hledáme… (Pokračování textu…)

Posted in návody, Nezařazené, zdroje | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak najít zvuk a co pak s ním?

Jak stahovat a použít obrázky z www.clker.com a openclipart.org?

Pokud vyhledáváte obrázky pro svoje prezentace a výuku na stránkách www.clker.com a openclipart.org (nejlépe přímo z těchto stránek) nabízíme krátký a přehledný návod jak na to.
(Pokračování textu…)

Posted in návody, Nezařazené, zdroje | Leave a comment

Vyhledávání obrázků, zvuků a animací přímo ze stránek.

Od teď můžete vyhledávat obrázky, zvuky a animace na námi doporučených stránkách přímo pomocí vyhledávacího pole. Do toho napíšete co hledáte (anglicky!!) a přenesete se rovnou na stránku s požadovaným obsahem. (Pokračování textu…)

Posted in návody, různé | Leave a comment