Návody

Tady na tom místě se budeme snažit, zveřejňovat různé návody, které by vám měly ulehčit život. Snažíme se je psát opravdu od základů, takže ti znalejší z  vás nám určitě prominou, že to děláme tak polopaticky. Nicméně není nic horšího hledat návod, abychom si mohli přečíst návod, že… Pokud budeme mít nějakou zpětnou vazbu (třeba tím, že nám napíšete komentář, nebo nám pošlete mail), budeme se snažit se jím řídit. Pokud vám chybí návod na něco (co souvisí aspoň okrajově s IT a školou :-)…) nebojte se nám napsat, a my ho vytvoříme.

Lze použít hryproskoly i v distanční výuce?

Veškeré hry mohou používat žáci i doma během distanční výuky nebo jen na procvičení znalostí. Proto nově zaregistrovaným školám vytváříme i druhý přihlašovací účet, ve kterém nelze přistupovat do administrace školy ale umožňuje plný přístup HRYPROSKOLY.CZ.

Pokud jste již uživateli našeho portálu a chcete tuto možnost využít, napište nám prosím přes kontaktní formulář a my vám ho obratem vytvoříme.